Kamu Dünyasına Dair

Vatan Bilgisayar Odeabank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte elbette insanlar da teknolojinin nimetlerinden yararlanmak istiyorlar. Her geçen gün bir markaya ait bir ürünün yeni modeli çıkıyor. Teknolojinin bu kadar hızlı bir şekilde ivme kazanması hem üretici hem de tüketicinin arz talep dengesine uygun bir strateji geliştirmesini zorunlu hale getiriyor.

Teknoloji markaları, kredi kartına yapılan taksitlendirmenin kısıtlanması sonucu hem kendileri mağdur olmamak için hem de tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için farklı yollar denemeye başladılar. Teknoloji firmalarının ürettikleri çözümler sayesinde, tüketiciler kredi çekerek istedikleri teknolojik ürüne kolayca sahip olabiliyorlar. Örneğin teknolojik gelişmelerden nasibini alan dronelar video çekimlerinde sıkça kullanılmaya başlandı. Böyle bir ürünü nakit ödeyerek almak, maddi açıdan zorlayıcı olabilir. Gelir düzeyi bu ürünü nakit olarak almaya elverişli olmayan bir kişi, satın alma işlemini kredi kartını kullanarak gerçekleştirmek isteyecektir. Ancak kredi kartı kullanımı konusunda yapılan yasal düzenlemelerle birlikte getirilen kısıtlamalar sebebiyle kredi kartını kullanamayan kişiler, teknolojik ürünler satan marketlerin yaptığı taksitlendirme kampanyalarından yararlanmayı uygun göreceklerdir.

Önemli teknoloji marketlerinden biri olan Vatan bilgisayar Odeabank kredi sistemiyle uzun vadelerle ve düşük faizle ödeme kolaylığı sağlayarak herhangi bir teknoloji ürününe sahip olmayı kolaylaştırdı. Taksitli alışveriş yapmaya olanak sağlayan Odeabank kredisine başvurmak ise oldukça kolay ve çabuk bir işlem. Kişiyi zorlu ödeme koşullarından kurtararak, teknolojik ürünlere uygun fiyatlarla sahip olmasını amaçlayan bu kampanyalar, tüketiciye güven veriyor ve istediği ürüne kavuşarak teknolojiyi yakından takip etmesine olanak sağlıyor.

Vatan Bilgisayar ve Odeabank İş Birliği

Vatan Bilgisayar’ın Odeabank ile yaptığı ortak çalışma sayesinde tüketici istediği herhangi bir teknoloji ürününe kolayca sahip olabiliyor. Satın alma işlemini yapabilmek için herhangi bir Vatan Bilgisayar şubesine gidebilir ve Odeabank’ın yalnızca Vatan Bilgisayar müşterileri için hazırladığı kolay krediden yararlanabilirsiniz. Vatan Bilgisayar personeline beğendiğiniz ürünü Odeabank kredisi kullanarak satın alacağınızı söylemelisiniz. Personel sizden kimliğinizi isteyerek bilgilerinizi kontrol edecek ve kredi almaya uygun olup olmadığınızı teyit edecek. Odeabank kredisini kullanabilmek için satın aldığınız ürünün fiyatının 600 TL’den az olmaması gereklidir. Eğer 600 TL’den daha ucuz bir ürün satın aldıysanız, üzerini mutlaka başka bir ürünle tamamlamanız istenecektir. Aldığınız kredinin ödemesini yapabilmek için Vatan Bilgisayar şubesine gitmenize de gerek yok. Ödemelerinizi  her ay belirlediğiniz  tarih ve günde Odeabank ATM’lerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Odeabank kredisini Vatan Bilgisayar şubesine gitmeden de alabilmeniz mümkün. Eğer alacağınız ürünü belirlediyseniz, mesaj yoluyla Odeabank kredisini alabilirsiniz. Telefonunuzdan; Vatan (Boşluk) TC Kimlik No (Boşluk) satın alacağınız ürünün fiyatını yazıp 8444’e mesaj atarak kredi almaya uygun olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Eğer kredi almaya engel bir durum yoksa kısa bir süre içinde Odeabank temsilcisi tarafından aranacaksınız. Odeabank yetkilisiyle kredi taksitlendirme seçeneklerini ve şartlarını konuşarak size uygun bir ödeme planı belirleyebilirsiniz. Tüm detayları görüştükten sonra kredi işleminiz gerçekleştirilir.

Odeabank Telefon Kredisi Nasıl Alınır?

Odeabank kredisine başvuran Vatan Bilgisayar müşterilerinin pek çoğu cep telefonu satın almak isteyen kişilerdir. Odeabank kredisi 48 ay vade ile cep telefonu satın alabilmeyi mümkün hale getiriyor. Önceleri 12 ay vade ile cep telefonu satın alınabilirken, Odeabank kredisi ihtiyaç kredisi niteliğinde olduğundan vadesi azami olarak 48 aya çıkartılmıştır. Faiz oranları ise oldukça cüzi bir miktar olarak belirlenmiştir. Ayrıca dosya masrafı olmadan kullanabileceğiniz bu kredinin geçen yıl belirlenen faiz oranı %1.20’dir. Bu yıl için belirlenen faiz oranlarını ise Vatan Bilgisayar ya da Odeabank şubelerine giderek öğrenebilirsiniz. 2017 yılında belirlenen faiz oranlarını baz alarak bir hesap yapıldığında 1000 TL tutarındaki bir cep telefonu için 1200 TL’lik bir ödeme gerçekleştirmeniz gerekiyor. 1200 TL taksitlendirildiğinde ve 48 aya bölündüğünde ise her ay ödemeniz gereken tutar sadece 25 TL civarında olacaktır. Ancak ürünün fiyatı arttıkça faiz oranı düşecektir, vade uzatıldığında ise artacaktır. Bu yüzden 2500 TL’lik bir ürün satın alacağınız zaman sizin için belirlenen faiz miktarı farklı olacaktır. Vatan Bilgisayar mağazalarının hemen hepsinde Odeabank şubesi mevcuttur. Bu yüzden alışverişinizi dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Eğer gittiğiniz Vatan Bilgisayar mağazasında Odeabank şubesi mevcut değilse, yetkili kişiye Odeabank kredisi kullanmak istediğinizi söyleyip, istediğiniz ürünü belirterek size yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.