Kamu Dünyasına Dair

Vakıfbank Kredisiyle Kredi Kartı Borç Yapılandırması Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir?

Vakıf kaynaklarını en iyi bir şekilde değerlendirmek ve çağdaş bankacılık yeniliklerini uygulamaya geçirmek için kurulan Vakıfbank, proaktif bakış açısıyla geçmişten günümüze birçok başarılara imza atmaktadır. “Güçlü Türkiye’nin Lider Bankası” vizyonuna sahip olan banka, hem özel hem de bireysel bankacılık alanlarında başarılı ve özverili çalışmalar göstermektedir.

Ziraat ve Halk Bankası’ndan sonra Vakıfbank da kredi kartı borcu kredisi de vereceğini açıkladı. Sosyal sorumluluk, yenilikçilik, güvenilirlik, sonuç odaklılık gibi temel değerleri benimseyen Vakıfbank’ın Yanındaki Güç Paketi”, müşterilerin temel ihtiyaçlarını gidermek ve içinde bulundukları zor durumdan kurtulmalarını sağlamayı hedeflemektedir.

Faiz sıfırlama, Vakıfbank kredi kapatma kredisi ve düşük faizli yapılandırma olarak 3 temel hizmeti baz alan yenilikçi uygulama ile halkın maddi açıdan rahat bir nefes alması hedefleniyor.

Kredi Kartı Borçlarınızdan Kurtulun: Bireysel Kredi Kartı Ödeme Kolaylığı Kampanyası

Kredi kartı borçlarınız, Vakıfbank’ın sunduğu yenilikçi paket uygulamasıyla artık son buluyor. Ancak bu kampanyadan diğer bankalardaki kart limitlerini ve borçları kapatıp bankaya taşımak şartıyla faydalanılabilecek. Vakıfbank kredi yapılandırma şartları olarak Vakıfbank ve diğer banka müşterilerinin sadece Aralık 2018 dönemindeki kredi borçları hesaba alınacak. 24 aya kadar %1,10, 60 aya kadar da %1,20 faiz oranıyla kredi borçlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Yapılandırmada Son Nokta: Düşük Faizli Vakıfbank Kredi Borcu Yapılandırma

Vakıfbank borç kapatma kredisi hizmetinden ödemelerinde 31 gün ve üstü aksamalar yaşayan banka müşterileri, 31.12.2018 tarihi itibarıyla faydalanabiliyor. Bireysel müşteriler 3 ay ödemesiz 36 ay vadeli, ticari müşteriler ise 6 ay ödemesiz 60 ay vade ile yapılandırma yaptırabilecek.

Vakıfbank, kredi kartı yapılandırma kredisi ile kredi kartı borcunu ödemekte zorluk yaşayan müşterilere büyük bir kolaylık sağlayacak. Tüm bireysel ve ticari kredileri kapsayan uygulamayla borçlarını peşinen veya 12 ay taksitli şekilde ödeyen müşteriler, ardından tüm faiz oranlarından da kurtulmuş olacak.

Vakıfbank kredi kartı kapatma kredisi ile ana para ve faiz yükü azaltılarak müşterilerin ve halkın ödeme gücünü daha uygun hale getirmek ve piyasaya hareketlilik kazandırmak hedefleniyor. Ancak burada önemli olan başvuru şartlarını göz önünde bulundurmak. Aksi takdirde yapılan yenilikçi kampanyadan faydalanmak mümkün olmayabilir.

Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma Başvurusu

Borçular, gerekli şartları karşılamaları durumunda banka müşteri hizmetleriyle veya bizzat banka şubelerine giderek “kredi kartı borç yapılandırma” talebinde bulunabilirler. Banka personeli, kredi çizelgesine bağlı olarak yapılandırmadan faydalanmanın mümkün olup olmadığını söyleyecektir. Eğer banka uygun görürse hemen başvuru işlemlerini tamamlayarak yapılandırma süreci başlatılabilir.

Başvuru esnasında bankanın sunduğu faiz oranını yüksek bulursanız size sunulan ihtiyaç kredisi tekliflerini düşünebilirsiniz. Bu paketler, düşük faiz oranları sayesinde ödeme gücünüz açısından daha caziptir.

Online ortamda Vakıfbank’ın 72 aylık gibi bir ödeme süreci yoktur. Bunun için en yakın banka şubesiyle iletişime geçilerek hangi vade sürecinde 72 aya kadar taksitlendirme yapılacağını sormalısınız. Zaten borç durumunuz yapılandırmaya uygunsa Vakıfbank tarafından en uygun faiz oranı size sunulacak ve aylık-yıllık dönemler bazında ne kadar fark ödemesi çıkacağını kolayca öğrenebileceksiniz.

Gümümüze kadar sektör kuralı olarak uygulanan  48 ay vade seçeneği, BDDK’dan çıkan bir kararla 60 aya çıkarıldı. Yaklaşık 2.4 oranındaki faiz ise yarı yarıya düşürüldü. Eğer bankanız tarafından takibe alınmamışsanız borçlarınızı yapılandırarak daha düzenli ve makul bir ödeme planıyla borcunuzu ödemeye devam edebilirsiniz. Borçlarınızın güncel durumu için mutlaka ilgili bankanıza başvurarak kredi sorgulaması yaptırmanızda da fayda var. Diğer bankalarda olduğu gibi Vakıfbank’ın müşterilerine sunduğu bu Yanındaki Güç Paketi uygulamasının da müşteriler üzerindeki olumlu etkilerini önümüzde günlerde görmeye başlayacağız.

Bonus: Faiz Sıfırlama Kampanyası

Yaklaşık 100.000 TL takip borcu olan müşteriler, borçlarını 12 ay vadeli şekilde ödeyebilecek. Faiz oranları değişkenlik gösterse de şuan için en güncel faiz oranı %1,30 civarında. Üstelik taksitlerin her biri aylık eşit taksitlerle düzenleniyor. En son başvuru tarihi ise 30.04.2019. Bu tarihe kadar başvuru evraklarınızı ve banka işlemlerinizi mutlaka tamamlamanız gerekiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.