Kamu Dünyasına Dair

Taksit Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

İhtiyaç kredileri, tüketicilerin ihtiyacını karşılarken uygun faiz oranı ve vade seçenekleri ile birlikte bankalar tarafından müşterilerine bir hizmet halinde sunuluyor. Özellikle taksit ertelemeli krediler tüketicilerin gözdesi olmuş durumda. Normal şartlarda krediler en geç 1 ay ertelemeli kredi olarak verilse de bu tür ertelemeli ihtiyaç kredisi ve çeşitleri 3 ay ertelemeli olarak veriliyor. Bu sayede birçok kişi de ödemelerini çok daha rahat bir şekilde yapabiliyor. 2017 yılında birçok banka tarafından verilmekte olan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi bulunuyor.

Ertelemeli Kredi Kampanyaları

1. ING Bank

2017 yılında taksit ertelemeli kredi veren bankalar arasında yer alan ING Bank, uzun süredir tüketicinin bu ihtiyacına çözüm üreten bir banka. 3 ve 48 aylık vade aralığına sahip olan ING, %0.99 faiz oranlarından başlayan krediler sunuyor. Kredi puanına göre değişmekte olan özel faiz oranları ile birlikte size özel faiz oranlarını kullanarak kredi sahibi olabilirsiniz. Bu noktada binde beş oranında olan kredi dosya tahsis ücreti ile birlikte hayat sigortası ücretini ödeyerek bu krediden faydalanmanız mümkün. Nüfus cüzdanı ve gelir belgesi ile birlikte ING Bank şubelerine giderek bu krediye başvurabilirsiniz.

2. Akbank

3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kapsamında Akbank tarafından verilmekte olan kredi %1.19 faiz oranı ile tüketiciye sunulmuş bulunuyor. 48 aya kadar varan vade seçeneklerini kullanarak, Akbank gibi güvenilir bir bankayı tercih edebilir ve ihtiyaçlarınızı karşıladıktan ve rahat bir nefes aldıktan sonra ödemelerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Akbank tarafından sunulmakta olan bu tür kampanyalardan faydalanmak isteyen kişiler gerek Akbank şubelerini gerek ise Akbank Telefon Bankacılığı, Akbank Direkt ve Akbank mobil uygulamalarını kullanabilir. Bununla birlikte Akbank’tan maaş alan kişilerin kredi alma konusunda daha rahat olacaklarını da söyleyebiliriz. Zira bu kişilerin SGK hizmet dökümü, ikametgah belgesi ve gelir belgesi gibi belgelerle uğraşma zorunluluğu olmadan yalnızca kimlikleri ile kredi başvurusunda bulunması mümkün.

3. TEB

Türkiye Ekonomi Bankası da taksit ertelemeli kredi veren bankalar arasında yer alıyor. %1.32 faiz oranından başlamakta olan bu kredi de 48 aya kadar varan vade seçenekleri ile sizleri bekliyor. CEPTETEB, TEB şubeleri ve TEB internet şubeleri üzerinden kolay bir şekilde başvurabileceğiniz bu kredi sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve ödeme konusunda endişelenmeyi sonraya bırakabilirsiniz. Üstelik dosya tahsis ücreti dahi ödemenize gerek olmadan bu krediden faydalanmanız mümkün.

4. QNB Finansbank

2017 yılında taksit ertelemeli kredi veren bankaların arasından en sık tercih edilen bankalardan biri de QNB Finansbank olarak karşımıza çıkıyor. QNB Finansbank da 3 ay ertelemeli olarak verdiği ihtiyaç kredisi ile birlikte sizlere benzersiz bir fırsat sunuyor. Finansbank internet bankacılığını kullanarak dahi bu krediye başvurmanız mümkün olduğu için yorulmanıza hiç gerek yok. Finansbank taksit ertelemeli kredisine başvurduktan sonra ihtiyaçlarınızı gönül rahatlığıyla karşılayabilir ve ödeme konusunda düşünmeyi daha sonraya bırakabilirsiniz. Dilerseniz QNB Finansbank banka şubelerini de kullanarak bu krediye başvurabilirsiniz. 3.000 TL’ye varan kredi fırsatlarından 12 aylık vade seçenekleri ile faydalanmanız mümkün. Daha yüksek tutarlar için ise şubeye gitmeniz gerekiyor.

5. Vakıfbank

Vakıfbank tarafından küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için özel olarak sunulmuş olan kredi hizmeti sayesinde esnaf ihtiyaçlarını karşılıyor ve ödemeyi sonraya bırakabiliyor. 3 ay ertelemeli KOBİ kredisi fırsatını kullanarak çeşitli ihtiyaçlarını karşılama fırsatını yakalayan bu kişiler 48 aya kadar varan vade seçeneklerini kullanarak ödeme planlarını da kendilerine göre ayarlayabiliyorlar. Diğer yandan 100.000 TL’ye varan kredi fırsatları da sizleri bekliyor.

Standat eşit taksitli, 3 ayda 1 eşit taksitli ya da 4 ay taksit ödemeden kredi planlaması yapabilir ve kendi bütçenize göre bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. 3 ay ertelemeli kredi fırsatından faydalanarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bunun için kendinize en yakın Vakıfbank şubelerine gidebilir ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Üstelik 3 ay ertelemeli KOBİ kredisinden faydalanan kişilerin Vakıfbank Business Card sahibi olmaları halinde 100 TL tutarında hediye kazanması da mümkün oluyor. Bu ücret ise 5.000 TL tutarında yapılacak olan harcamalar ile sizin oluyor.

Bu bankaların haricinde de taksit ertelemeli kredi veren birçok banka bulunuyor. Araştırmanızı dilediğiniz şekilde yapabilir ve kendinize en uygun gördüğünüz bankayı bularak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Burada yer alan faiz oranları bankalar tarafından değiştirilebileceği için kesin bilgilere ulaşmak için bankalar ile iletişime geçmenizde fayda var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.