Kamu Dünyasına Dair

Bayram Kredisi Veren 11 Banka

Bayram öncesi yapılan hazırlıklarla birlikte bayram tatilinden istifade ederek planlanan tatiller için belirli bir bütçeye ihtiyaç duyulur. Bunları karşılayabilecek yeterli bir maddi yatırımı olmayan kişiler bankaların bayrama özel koşullarla sunduğu kredi hizmetlerine başvuru yaparak bayram dönemi boyunca kendilerine maddi kaynak yaratabilirler. Yılın her döneminde müşterilerine kredi imkanı sunan bankaların, bayram döneminde müşterilerine ekstra avantajlar sağlamasındaki amacı; müşterilerinin ekonomik açıdan rahat bir bayram geçirmesine destek olmaktır.

Bayram Kredisi Veren Bankalar

1. İş Bankası Bayram Kredisi

Uzun yıllardır müşterilerine bayram kredisi veren İş Bankası, 2007 yılından beri “Geleneksel Bayram Kredisi” adı altında, 18 yaşını doldurmuş ve kredi ehliyeti taşıyan herkese kefil şartı aramadan kredi imkanı sunmaktadır. İş Bankası’nın bu hizmetinden üst limiti 48 ay olan vade seçeneğiyle birlikte %1.25’ten başlayan faiz oranlarıyla yararlanmak mümkün.

İş Bankası Bayram Kredisi başvurusu yapmak için TIKLAYIN!

2. ING Bank Bayram Kredisi

ING Bank’tan 48 aya kadar varan taksitler ve %1.19’dan başlayan faiz oranları ile 50.000 TL’ye kadar bayram kredisi alabilirsiniz. ING Bank bayram kredisinden yararlanabilmeniz için kredi notunuzun yüksek olması gerekir. Ayrıca kredi notu 1.850 ve üzeri olan ING Bank müşterileri belirli bir dönem kadar taksit erteleme imkanına sahip olmaktadır. ING Bank bayram kredisi başvurunuzu en yakın ING şubesinden, 0850 222 0 600 numaralı müşteri hizmetlerinden ya da internet üzerinden yapabilirsiniz.

ING Bank Bayram Kredisi başvurusu yapmak için TIKLAYIN!

3. Denizbank Bayram Kredisi

Bayram hazırlığınızı yapmak üzere ihtiyacınız olan parayı bir bankadan temin etmek üzere bayram kredisi almak istiyorsanız Denizbank bu noktada düşük faiz oranları ile size hizmet vermeye aday bir başka bankadır. Denizbank, bayram kredisi tabirini kullanmasa da ihtiyaç kredisini avantajlı bir şekilde müşterilerine sunduğu için bayramda da bu krediden faydalanabilirsiniz. Taksit erteleme, düşük faiz oranları, düşük gecikme faizi ve daha pek çok avantajdan yararlanmak için Denizbank’tan kullanacağınız kredi için %15 oranında bir kredi masrafı ile karşılaşırsınız. Başvurunuzun ardından kredi puanınız incelenir ve uygun görülürseniz %1,04’ten başlayan faiz oranları ile 50.000 TL’ye kadar kredi kullanmaya hak kazanabilirsiniz.

Denizbank Bayram Kredisi başvurusu yapmak için TIKLAYIN!

4. Garanti Bankası Bayram Kredisi

Garanti Bankası en kolay bayram kredisi sağlayan bankalardan biridir. Başvuru sırasında kullanmak istediğiniz kredi tutarına ve kredinin ödemesini gerçekleştireceğiniz vade sayısına göre ödeme planınızı oluşturabilirsiniz. 48 aya varan taksit seçeneği ile birlikte %1,39 ile %1,89 arasındaki faiz oranına sahip Garanti Bankası bayram kredisi başvurusu için 444 0 333 ve 0850 222 0 333 telefon numaralarını ya da internet kanalını kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Bayram Kredisi başvurusu yapmak için TIKLAYIN!

5. Ziraat Bankası Bayram Kredisi

Ziraat Bankası, devlet bankası olmasından dolayı hemen her alanda kredi imkanı sunan bir bankadır. BSMV, KKDF ve dosya masrafı dışında Ziraat Bankası’nın 100.000 TL’ye kadar sunduğu kredi hizmetinin faiz oranı %1,37 olmakla birlikte banka müşterilerine kredinin geri ödemesi için 48 aya varan taksit imkanıyla kolaylık sağlıyor. Ziraat Bankası internet bankacılığı üzerinden kredi çekmek istediğiniz tutar ile taksit seçeneğinizi belirleyerek bayram kredisi hesaplama işleminizi yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Bayram Kredisi başvurusu yapmak için TIKLAYIN!

6. Halkbank Bayram Kredisi

Halkbank, her sınıftan müşteri için ayrı ayrı kredi imkanı sunmaktadır. Bayram kredisini de müşterisinin durumuna özel sunan Halkbank, en düşük faiz oranı ile kredi hizmeti veren bankalardan birisidir. Kamu çalışanlarını, özel sektör çalışanlarını, maaşını Halkbank’tan alanları ve emeklileri ayrı ayrı sınıflandıran Halkbank, avantajları da müşterilerinin sınıfına göre belirler. 48 ay taksitle 50.000 TL’ye kadar kredi kullandıran Halkbank, faiz oranlarını kamu ve özel sektör çalışanları için %1,35, maaşını Halkbank’tan alanlar ve emekliler için %1,30 olarak belirlemiştir.

Halkbank Bayram Kredisi başvurusu yapmak için TIKLAYIN!

7. Vakıfbank Bayram Kredisi

Geleneksel bayram kredisi adı altında her bayram sunduğu kredi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan Vakıfbank’ın bu hizmetlerinden biri de bayram kredisi. Kullandığınız bayram kredisini isterseniz 1 aylık taksitlerle isterseniz de 3 aylık taksitlerle ödeyebilirsiniz. Bir başka ödeme seçeneği ise değişken taksitlerle ödeme seçeneğidir. Başvuru sırasında ise kişisel bilgileriniz ile birlikte aylık gelirinizi belirtmeniz yeterlidir.

Vakıfbank Bayram Kredisi başvurusu yapmak için TIKLAYIN!

8. QNB Finansbank Bayram Kredisi

Pek çok bankada olduğu gibi QNB Finansbank da 48 aya kadar taksit imkânı sunar. Ayrıca QNB Finansnak’ta taksit erteleme avantajı sayesinde kredinizi ödemeyi üç ay erteleyebilirsiniz. 35.000 TL’ye kadar kredi kullandıran QNB Finansbank’ta kredi faiz oranı %1,33’tür. Müşterinin kredi notuna göre bu faiz oranı değişebilmektedir. QNB Finansbank’ın 5030 SMS servisine mesaj atarak ya da internet bankacılığını kullanarak başvuru yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Bayram Kredisi başvurusu yapmak için TIKLAYIN!

9. Yapı Kredi Bayram Kredisi

Yapı Kredi müşterisi iseniz internet bankacılığını ya da mobil uygulamayı kullanarak anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru olumlu sonuçlanır ise krediniz banka hesabınıza geçer. Yapı Kredi müşterisi değilseniz internet üzerinden ya da 4411 SMS servisinden başvuru yapabilirsiniz. Krediniz olumlu sonuçlanırsa en yakın şubeden paranızı alabilirsiniz. Yapı Kredi kredi faiz oranları %1,51 ile %1,71 arasındadır.

Yapı Kredi Bayram Kredisi başvurusu yapmak için TIKLAYIN!

10. Odeabank Bayram Kredisi

Odeabank, Nakit Hazır kampanyası ile bayram ihtiyaçlarınız için de kredi imkanı sunmaktadır. 100.000 TL’ye kadar kredi kullandırabilen Odeabank’ta faiz oranları, müşterinin kredi notuna göre %1,59 ile %1,69 arasında değişir. Kredi başvurusunu Odeabank şubelerinden, 8444 SMS servisinden, mobil uygulamadan ya da internet üzerinden yapabilirsiniz.

Odeabank Bayram Kredisi başvurusu yapmak için TIKLAYIN!

11. Şekerbank Bayram Kredisi

Şekerbank, müşterilerin durumuna göre kredi veren bir başka bankadır. Müşterilerini özel sektör çalışanı, kamu personeli, emekli olarak sınıflandıran Şekerbank, kendi müşterilerine de ayrıca avantajlar sunmaktadır. Müşteri sınıfına göre 50.000 TL’ye ya da 100.000 TL’ye kadar kredi kullandıran Şekerbank’ta faiz oranları vade sayısına göre değişmektedir. Faiz oranları 3-24 ay vadeli kredilerde %1,74, 24-36 ay vadeli kredilerde %1,74, 36-48 ay vadeli kredilerde ise %1,75’tir. Ayrıca 250 TL kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Kullanılacak kredinin 100.000 TL’ye ulaşması durumunda faiz oranı %1,72, tahsis ücreti ise 150 TL olarak düşüş gösterir. Şekerbank müşterisi olun ya da olmayın, yine de Şekerbank kredisine kolayca başvuru yapabilirsiniz. Şekerbank, SMS ise kolay kredi sağlayan bir bankadır. Kredi başvurusu yapmak için 1953’e SMS atmanız yeterlidir. Dilerseniz internet üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Şekerbank Bayram Kredisi başvurusu yapmak için TIKLAYIN!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.