Kamu Dünyasına Dair

Aidatsız Kredi Kartı Veren 9 Banka

Kredi kartı, günümüzün vazgeçilmez ödeme aracıdır. Nakit ihtiyacını karşılayan, taksitle alışveriş imkanı sunan kredi kartları doğru kullanıldığında son derece faydalı olsa da dikkatsizce harcama yapan kişiler için bir süre sonra maddi açıdan dert haline gelebiliyor. Bankalar kredi kartı hizmetiyle birlikte müşterilerine hem bonuslar kazandırmakta hem de kart kullanımları için müşterilerinden aidat talep etmekte. Taksitli alışverişlerde ödenen vade farkı, nakit avans faizi gibi ödemelerin yanı sıra kredi kartı kullanımı için bir de aidat ödemek kullanıcılar için büyük bir yük. Bu nedenle herhangi bir bankaya kredi kartı başvurusu yapmadan önce bankanın sunduğu avantajları ve dezavantajları detaylıca incelenmeli, ona göre kendinizce en avantajlı kredi kartını tercih etmelisiniz.

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

1. İş Bankası / Maximum Aidatsız Kart

Yıllık kart ücreti almayan bankalar arasında yer alan İş Bankası’nın kredi kartı hizmeti Maximum Kart, bu sebepten ötürü son zamanlarda en çok tercih edilen kredi kartlarından biri. Özellikle öğrencilere kredi kartı kullanmak konusunda büyük bir avantaj sağlayan bu uygulamanın amacı müşteri sayısını artırmak ve mevcut müşterilerin memnuniyetini sağlamaktır. İş Bankası bu hizmetiyle birlikte Maximum Puan, anında taksitlendirme, ilave taksit, ürün hediyeleri, indirim seçenekleri, bonuslar ve diğer birçok avantajı da müşterilerine sunmaktadır.

Kredi kartı aidatı ödememek ve İş Bankası’nın yukarıda bahsi geçen tüm avantajlarından faydalanmak için AİDATSIZ yazıp bir boşluk bırakın, T.C. numaranızı da yazarak 4402’ye kısa mesaj gönderin. Başvurunuz onaylandığı takdirde kredi kartınız posta yoluyla adresinize gönderilir.

2. Akbank / Axess Free

Kur farkından etkilenmeyen faiz oranları, ilave taksitlendirme seçenekleri, ortak ATM’ler kullanıldığında en düşük masraf avantajı ve ekstra bonuslar sağlayan Akbank, müşterilerine ayrıcalıklı bir kredi kartı deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır.

Akbank, günümüzde en çok kullanılan kredi kartlarından biri olan Axess Free hizmeti ile yıllık kart ücreti almayan bankalar arasına katılmıştır. Aidatsız Axess Free kredi kartına Akbank’ın internet kanallarından başvuru yapabilirsiniz.

3. ING Bank / Pegasus Plus Kart

Hollanda devlet bankası olarak Türk finans dünyasına katılan ING Bank, birkaç kredi hizmetinden bir tanesini müşterilerine kart aidatı talep etmeden sağlamaktadır.

ING Bank’ın kart aidatı olmayan kredi kartı Pegasus Plus Kart, aidatsız olmasının yanı sıra Pegasus Hava Yolları ile seyahat etmek isteyenlere uçak bileti harcamalarında %2 indirim sağlamaktadır. Müşteri temsilcilerini arayarak ön başvuruda bulunabilir veya öğrenci belgeniz ya da çalışma belgeniz ile ING Bank’ın bu avantajlı kartı için başvuru yapabilirsiniz.

4. Garanti Bankası / Bonus Flexi

Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan Garanti Bankası, aidat talep etmeyen bankalardan biridir. Harcamalarda en çok taksit yapan bankalardan biri olan Garanti Bankası, birçok aşamada müşterilerine oldukça avantajlı kampanyalar da sunmaktadır.

Müşterilerine ekstra bonus kazanma imkanıyla birlikte harcamalarının ödemesi için bir sonraki aya taksit erteleme seçeneği sunan Garanti Bankası’ndan aidatsız kredi kartı almak için bankanın internet sitesinden ya da tüm Garanti Bankası şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. Eğer Garanti Bankası müşterisiyseniz 444 0 333’ü aradıktan sonra sırasıyla 1, 5, 2 ve 1’i tuşlayarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

5. Yapı Kredi Bankası / World Eko Kart

Yapı Kredi Yayınları ile bankacılığa farklı bir konsept katan banka, birçok muadili gibi aidatsız kredi kartı sağlama noktasında da hedef kitlesini yanına çekmeyi başarmıştır.

World Eko Kart, taksitli nakit avans, ücretsiz cep TL yüklemesi ve temassız kredi kartı özellikleri sunan bir karttır. Yapı Kredi Bankası’nın World Eko Kart’ına sahip olabilmek için siz de sadece birkaç işlem ile başvuruda bulunabilirsiniz. Herhangi bir Yapı Kredi şubesinden ya da internet aracılığıyla başvuru yapmanız mümkün.

6. QNB Finansbank / Cardfinans Fix

Cardfinans Fix, kullanıcılarından kart aidatı talep etmemesinin yanı sıra tüm POS cihazlarında hızlı bir şekilde işlem gerçekleştirilmesine olanak sağlamasıyla öne çıkan bir kredi kartı hizmetidir. QNB Finansbank’ın müşterilerine sunduğu bu kartı dilerseniz yalnızca kredi kartı olarak kullanabilir dilerseniz de QNB Finansbank hesabınız için de kullanabilirsiniz. Böylece fazladan kart taşıma derdinden de kurtulmuş olursunuz. QNB Finansbank’ın bu hizmetininden faydalanmak için T.C. kimlik numaranızı 3457’ye SMS göndererek başvuru yapabilirsiniz.

7. HSBC Bank / HSBC Concept

İngiltere’nin en köklü bankalarından biri olan The Hong Kong and Shanghai Banking Corporation yani bilinen adı ile HSBC, günümüzün en çok şubeye sahip bankalarından biri olarak Türkiye pazarında da varlığını sürdürmektedir. Banka, kredi kartı kullanıcılarına sağladığı aidatsız kart imkanının yanı sıra Advantage Nakit Puan ile de alışverişte puan toplama şansı vermektedir. Ayrıca HSBC Concept sahibi olduğunuzda akraba şartı aranmaksızın ek kart çıkarma hakkınız da olur. Bu karta sahip olmak için herhangi bir HSBC şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

8. Odeabank / Bank’O Card

Üye iş yerlerinde avantajlı fırsatlar ve seçili online alışverişlerde özel indirimler sağlayan Bank’O Card, TL yüklemelerinde de ekstra internet hediye ediyor. Odeabank’ın aidatsız kredi kartı Bank’O Card’a Odeabank şubelerinden, bankanın internet sitesinden, 444 8 444 numaralı telefondan ve BANKO boşluk TCKN yazıp 8444’e SMS atarak başvuru yapabilirsiniz.

9. QNB Finansbank / Enpara.com Kredi Kartı

Bir QNB Finansbank kuruluşu olan Enpara.com, bankacılıkta yeni bir çığır açtı. Şubesiz bankacılık hizmeti sunan Enpara.com, sektörde öncü bir proje oldu. Enpara.com Kredi Kartı, yine bankacılık sektöründe bir ilk olarak müşterilere sunuldu. Aidatsız kredi kartları yaygınlaştıktan sonra pek çok banka aidatsız kredi kartı hizmeti sunmaya başladı. Fakat Enpara.com kredi kartı müşterilerinden aidat almadığı gibi bir de aidat ödüyor.

Enpara.com internet şubesinden başvuru yapabileceğiniz kredi kartı için hızlı bir şekilde bankadan cevap alabilirsiniz. Enpara.com Kredi Kartı’nı düzenli kullandığınız takdirde yıllık 100 TL aidat alırsınız. Bunun için aranan tek şart, bir yılda en az 6 ekstrede minimum 10 TL’lik 10 adet işlem olması. Bu şartı sağladığınız takdirde 2 yıl boyunca siz karta değil, kart size aidat öder. Ayrıca bu kart ile taksitlendirmelere de bir yenilik geliyor. Enpara.com Kredi Kartı’ndan yaptığınız alışverişi hiçbir ek ücret ve faiz ödemeden taksitlendirebilirsiniz. Enpara.com üye iş yerlerindeki özel kampanyalardan da faydalanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.